À l’Etage SkinCare
  • Home
  • Behandelingen
  • Prijslijst
  • Over
  • Foto's
  • Blog
  • Webshop
  • Contact
Maak een afspraak
  • Home
  • Behandelingen
  • Prijslijst
  • Over
  • Foto's
  • Blog
  • Webshop
  • Contact
  • Maak een afspraak

Behandeling

PMU - Lipshaping

Bij lipshaping wordt met permanente make-up een natuurlijke aanvulling of extra accent aangebracht. Het corrigeren van de lippen zorgt voor een meer symmetrisch aanzicht. Je kan kiezen voor een lipliner, maar ook voor een volledige correctie of kleuring, steeds in de kleur van jouw keuze.

Heb je niet zo’n vaste hand voor het aanbrengen van make-up of heb je gewoonweg te weinig tijd of geen zin om elke ochtend voor de spiegel te staan? Met je semi-permanente lippen kan je douchen, zwemmen en naar de sauna gaan. Er kan ook zonder problemen minerale lippenstift en of lipgloss bovenop worden aanbracht. Kortom, je ziet er elke dag geweldig uit! 


Een medische PMU specialiste is op vaste dagen aanwezig in het instituut. Dit is telkens op woensdagen. De beschikbare data zijn makkelijk online te reserveren.  Wens je andere tijdstippen, neem dan contact op met het instituut en we bekijken de opties voor jou. 

  • De behandeling duurt ongeveer één uur en is volledig pijnloos. 
  • Het resultaat is een natuurlijk ogende opmaak die twee tot vijf jaar meegaat. 
  • Zes weken na de eerste behandeling wordt een touch-up voorzien, omdat de huid tijdens het genezingsproces pigment kan afstoten. 
  • Het wordt ook aangeraden om jaarlijks een touch-up te laten doen voor een duurzaam effect. 

Boek een PMU - Lipshaping

Gerelateerde behandelingen

  • PMU - Full Lips 105 min. €420

    Boek een PMU - Full Lips
  • PMU - Lipcontour 45 min. €320

    Boek een PMU - Lipcontour

Maak hier je online afspraak
À l’Etage SkinCare by Kristine

Begijnenstraat 19

2300 Turnhout


info@aletageskincare.be

http://www.aletageskincare.be

+32 473 550 368


BE0821.939.297

Huisregels

Algemene voorwaarden

Links
  • Home
  • Behandelingen
  • Prijslijst
  • Over
  • Foto's
  • Blog
  • Webshop
  • Contact
Openingsuren

Behandelingen zijn op afspraak
ONLINE RESERVEREN


Winkel is vrij open:

woensdag (14u00-18u00)
zaterdag (12u00-16u00)
of reserveer 24/7 jouw moment

Volg ons

Powered by iBeauty